ما که هستیم

«ایده پردازان فناور ماورا» (با نام تجاری ماژولند) یک شرکت فعال در زمینه ی الکترونیک، کامپیوتر و فناوری اطلاعات است که ابتدا در سال ۱۳۹۴ تحت نام «گروه مهندسی ماورا» آغاز به کار نمود و سپس در سال ۱۳۹۵ رسما به ثبت رسید. هسته ی اولیه ی این مجموعه را تعدادی از دانش آموختگان دانشگاه صنعتی امیرکبیر (پلی تکنیک تهران) از رشته ها و تخصص های مختلف تشکیل می دهند، که چندین سال سابقه ی فعالیت خود در زمینه های الکترونیک، کنترل، نرم افزار، روباتیک، مهندسی پزشکی و مکانیک را در کنار هم قرار داده اند و برای تحقق بخشیدن به اهدافی مشترک تلاش می کنند.


خانواده ماژولند


ما چه می کنیم

تکنولوژی همواره با هدف پاسخ به نیازهای مختلف و بالا بردن کیفیت زندگی روزمره، در حال توسعه بوده است؛ تا جایی که در دنیای امروز به سختی می توان گوشه ای را یافت که ردپای فناوری در آن به چشم نخورد، و یا نیازی که راهکاری برای آن وجود نداشته باشد. آنچه امروزه مورد توجه پیشگامان دنیای فناوریست، ارائه ی راهکارهایی یکپارچه و جامع است، که علاوه بر برخورداری از ظرفیت های بیشتر، برای تحقق مفهوم «فناوری های هوشمند» ضروری هستند. ما در ماژولند به دنبال ارائه ی راهکارهای هوشمند و ترسیم مسیر آینده ی فناوری هستیم، و با گرد آوردن خلاقیت، دانش، تخصص و انگیزه های جوان، ایده های خود را به واقعیت تبدیل می کنیم.


ما چطور کار می کنیم

ماژولند همواره تلاش می‌کند نیازهای موجود در زندگی روزمره و مشاغل مختلف را پیدا کند و با بهره‌گیری از دانش و مهارت متخصصین خود راهکارهایی به‌روز، خلاقانه و بهینه ارائه نماید. با این حال همواره موقعیت‌هایی وجود دارد که پاسخی سفارشی و شخصی سازی شده مورد نیاز است. از آنجا که تمام خدمات و محصولات ماژولند توسط تیم فنی همین مجموعه طراحی و تولید می‌شود، امکان پذیرش پروژه‌های سفارشی بنابر نیاز مشتریان محترم فراهم است. مراحل و روند اجرای یک پروژه ی سفارشی از ابتدای پذیرش تا تحویل پروژه به این صورت می‌باشد: